Krmné receptury pro dospělé pštrosy (doba odpočinku od 1. října do 15. ledna)

Ingredience (% podíl jednotlivých složek)
IIIIIIIVVVIVIIVIII
Ječmen10101010101010
Oves41,54242444446,54037
Pšeničné otruby101010
Sušená vojtěška253047
Trávy (seno)2530
Červený jetel (seno)253038
Sláma (oves)1010101010101010
Řepkový extrakční šrot332
Krmná křída0,5
StruśMix S33333333
Parametry směsi
Metabolická energie MJ/Kg8,59,48,68,79,68,79,18,3
Lysin (g/kg)0,510,490,460,50,540,520,550,5
Methionin + Cystin (g/kg)0,410,390,380,410,420,420,390,2
Tryptofan (g/kg)0,150,170,150,160,160,140,190,16
Threonin (g/kg)0,470,430,440,490,480,490,50,51
Obecný protein (%)12,81211,912,712,81312,912,8
Vápník (%)0,950,951,021,111,030,971,221,23
Vstřebatelný fosfor (%)0,390,430,380,360,420,360,430,36
Sodík (%)0,150,160,160,160,160,160,170,16
Vlákno (%)14,214,914,615,215,614,818,616,3