Krmné receptury pro pštrosy (od 3 do 6 měsíců)

Ingredience (% podíl jednotlivých složek)
IIIIIIIVVVIVIIVIII
Ječmen1518,528,525,515153539
Oves1010101017,519,52020
Kukuřice101010101515
Pšenice1010101010101010
Pšeničné otruby1010101010101010
Sušená vojtěška101010101010
Sojový nebo řepkový olej22222222
Dužnina suchá1010
Krmná křída1,51,51,51,51,51,522
Poextrakční sójový šrot 47%15151414
Poextrakční sójový šrot 42-46%18,5181618
StruśMix PS33333333
Parametry směsi
Metabolická energie MJ/Kg10,410,510,710,610,710,810,510,7
Lysin (g/kg)8,99,29,69,38,99,49,19,1
Methionin (g/kg)2,9433,23,13,13,233,1
Methionin + Cystin (g/kg)5,565,86,25,95,86,15,96,1
Tryptofan (g/kg)1,9522,142,122,122
Threonin (g/kg)6,26,46,86,56,36,76,26,3
Obecný protein (g/kg)162162165163157161159158
Vápník (g/kg)14,514,41414,1141414,614,5
Stravitelný fosfor (g/kg)5,35,35,45,55,45,35,45,4
Sodík (g/kg)1,731,731,741,751,781,791,721,71
Vlákno (g/kg)7485727476746158